Официальный эксклюзивный дистрибьютор всемирно известных торговых марок

Como Audio Ambiente Walnut

Нет в наличии
Артикул: AWBA

Описание

Комбінація музичного плеєра Solo від Como Audio і автономної колонки Ambiente подвоює потужність цифрового підсилювача системи класу D до 60 Вт. І звук, що виходить з цих двох окремих дерев'яних корпусів, дає набагато кращий басовий відгук.

Налаштувати звукову систему Solo + Ambiente дуже просто. На пристрої Solo просто переведіть перемикач на задній панелі в положення «стерео» і підключіть кабель Ambiente до виходу на задній динамік Solo, і ви почнете насолоджуватися багатим відтворенням звуку студійної якості, яке робить всі продукти Como Audio приголомшливими.

Ви можете розмістити динамік Ambiente на відстані до дванадцяти футів від бази Solo, щоб створити велику звукову сцену для прослуховування музики. А з додатком Como Audio, яке можна завантажити як для платформ iOS, так і для Android, ви можете підключитися до програвача Como Audio по бездротовій мережі, зробити цю комбінацію частиною вашої домашньої аудіосистеми або налаштувати свою систему для синхронізації з телевізором, щоб поліпшити звук. 

Ambiente був розроблений і спроектований для роботи виключно з Solo і відображає деякі з його дизайнерських рішень, тому вони не тільки ідеально звучать разом, але і відмінно виглядають разом. Якщо ви вимогливий слухач, який шукає найкраще, що може запропонувати Como Audio, не шукайте нічого, крім пакета Solo + Ambiente.

У комплект Global Edition входить Global Edition Solo від Como Audio, система, призначена для максимального прослуховування музики в усьому світі. Global Solo, оснащений усіма звичайними аудіоджерела Solo, а також DAB + Radio, надає більше можливостей, ніж будь-коли раніше. Global Editions також включає кабелі живлення для США і ЄС.

Технічні характеристики:

Вес, кг 1,5
Входы RCA для Como Audio Solo
Габариты (Ш х В х Г), мм 240 х 132 х 120
Категория Минисистемы Hi-Fi
Цвет Walnut
FM-Тюнер Нет
Выходы -
Наверх